Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 2,000 TL Starting Bid: 2,000 TL Estimated: TL Losing Winning

GÜMÜŞ TABAKA

TAMAMIYLA GÜMÜŞ YAPIMI , İÇ DETAYLARINDAKİ DAMGALARA DETAYLI BAKARAK ANLAYABLİRSİNİZ , 88.7 GRAM VE 74 GÜMÜŞ DAMGALI HERHANGİ BİR ÇİZİĞİ OLMAYAN KALİTELİ DURUMDA VE ÇALIŞIR DURUMDA OLAN GÜMÜŞ TABAKA DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • GÜMÜŞ TABAKA-TAMAMIYLA GÜMÜŞ YAPIMI , İÇ DETAYLARINDAKİ DAMGALARA DETAYLI BAKARAK ANLAYABLİRSİNİZ , 88.7 GRAM VE 74 GÜMÜŞ DAMGALI HERHANGİ BİR ÇİZİĞİ OLMAYAN KALİTELİ DURUMDA VE ÇALIŞIR DURUMDA OLAN GÜMÜŞ TABAKA DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 1

  Lot: 1

  GÜMÜŞ TABAKA-TAMAMIYLA GÜMÜŞ YAPIMI , İÇ DETAYLARINDAKİ DAMGALARA DETAYLI BAKARAK ANLAYABLİRSİNİZ , 88.7 GRAM VE 74 GÜMÜŞ DAMGALI HERHANGİ BİR ÇİZİĞİ OLMAYAN KALİTELİ DURUMDA VE ÇALIŞIR DURUMDA OLAN GÜMÜŞ TABAKA DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • GÜMÜŞ BİLEZİK-DÜŞÜK AYAR GÜMÜŞ METARYALDEN TAPILMIŞ ÜZERİNDE KALEM İŞÇİLİKLERİ OLAN YILAN MODEL DAMGALI 36 GRAM BİLEZİK ÇEŞNİ KONTROL DAMGASI MEVCUT DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 2

  Lot: 2

  GÜMÜŞ BİLEZİK-DÜŞÜK AYAR GÜMÜŞ METARYALDEN TAPILMIŞ ÜZERİNDE KALEM İŞÇİLİKLERİ OLAN YILAN MODEL DAMGALI 36 GRAM BİLEZİK ÇEŞNİ KONTROL DAMGASI MEVCUT DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • KÖSTEKLİ SAAT-LA MAİSONETTE MARKALA ÇALIŞIR DURUMDA KÖSTEKLİ SAAT . TEPE KURMALI ALTTAN AKAR SANİYELİ VE GÜMÜŞ KASAYA SAHİP MODELDİR KONDİSYONU YAŞINA GÖRE OLDUKÇA YENİ DURUMDADIR . DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 3

  Lot: 3

  KÖSTEKLİ SAAT-LA MAİSONETTE MARKALA ÇALIŞIR DURUMDA KÖSTEKLİ SAAT . TEPE KURMALI ALTTAN AKAR SANİYELİ VE GÜMÜŞ KASAYA SAHİP MODELDİR KONDİSYONU YAŞINA GÖRE OLDUKÇA YENİ DURUMDADIR . DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • ŞÖMİNE SAATİ-İlk kez 1750’lerde Fransa’da gelişTırilen bu Saat türü, sarkaçları olmaması açısından benzer boyutlardaki çanlı duvar Saatlerinden ayrılırlar.Bu Saatler genellikle çok süslü, dekoratif eserlerdir. Daha çok Ahşap ve nadiren de porselen çeşitleriyle evinize ayrı bir güzellik katarlar. En yaygın ve değerli şömine Saatleri genelde Fransız ve Almanya yapımı olup dayanıklılıkları nedeniyle uzun süre formlarını korumayı başarırlar.
Görmüş olduğunuz 1940larda Almanyaya’da üretilmiş kurmalı şömine Saatimiz, yaşına göre kondisyonu mükemmel durumda. 2 kurmalı olup Saat başı ve bUcuklarda çan sistemi çalışıyor, harika görünümü ile bu Saatimiz eksiksiz, yanında kurma anahtarı ile birliktedir. DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ŞÖMİNE SAATİ-İlk kez 1750’lerde Fransa’da gelişTırilen bu Saat türü, sarkaçları olmaması açısından benzer boyutlardaki çanlı duvar Saatlerinden ayrılırlar.Bu Saatler genellikle çok süslü, dekoratif eserlerdir. Daha çok Ahşap ve nadiren de porselen çeşitleriyle evinize ayrı bir güzellik katarlar. En yaygın ve değerli şömine Saatleri genelde Fransız ve Almanya yapımı olup dayanıklılıkları nedeniyle uzun süre formlarını korumayı başarırlar. Görmüş olduğunuz 1940larda Almanyaya’da üretilmiş kurmalı şömine Saatimiz, yaşına göre kondisyonu mükemmel durumda. 2 kurmalı olup Saat başı ve bUcuklarda çan sistemi çalışıyor, harika görünümü ile bu Saatimiz eksiksiz, yanında kurma anahtarı ile birliktedir. DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • DAKTİLO-1940 LARIN SONLARINA KADAR ÜRETİMİNE DEVAM EDİLMİŞ CAM TUŞLU, DÖKÜM METERYAL , REMİNGTON RAND MARKALI ŞARYOSU ÇALIŞIR DURUMDA ŞERİT KORUMA KAPAĞI EKSİK KOLEKSİYONLUK AYKIRI BİR DAKTİLO

  Lot No: 5

  Lot: 5

  DAKTİLO-1940 LARIN SONLARINA KADAR ÜRETİMİNE DEVAM EDİLMİŞ CAM TUŞLU, DÖKÜM METERYAL , REMİNGTON RAND MARKALI ŞARYOSU ÇALIŞIR DURUMDA ŞERİT KORUMA KAPAĞI EKSİK KOLEKSİYONLUK AYKIRI BİR DAKTİLO

  TLSold
 • MAKARALI TEPY-DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN ÜZERİNDE ÜZERİNDE DÖNEM KAYIT MAKARASI İLE ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN HALİYLE MAKARALI TEYP DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 6

  Lot: 6

  MAKARALI TEPY-DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN ÜZERİNDE ÜZERİNDE DÖNEM KAYIT MAKARASI İLE ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN HALİYLE MAKARALI TEYP DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • PROJEKSİYON-PANASONİC MARKASININ ÜRETMİŞ OLDUĞU KALİTELİ, ÇALIŞIR VE KULLANIMI AKTİF DURUMDA OLAN PROJEKSİYON MAKİNASI . (ÜRÜN ÇALIŞIR DURUMDADIR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 7

  Lot: 7

  PROJEKSİYON-PANASONİC MARKASININ ÜRETMİŞ OLDUĞU KALİTELİ, ÇALIŞIR VE KULLANIMI AKTİF DURUMDA OLAN PROJEKSİYON MAKİNASI . (ÜRÜN ÇALIŞIR DURUMDADIR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • PROJEKTÖR-DÖNEM TASARIMI OLAN KIRMIZI RETRO RENGİNE SAHİP VE 280 CM UZUNLUĞUNA KADAR AÇILABİLEN KALIN DEMİR METARYALLİ PROJEKTÖR CİHAZI ( ÇALIŞIR DURUMDA ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 8

  Lot: 8

  PROJEKTÖR-DÖNEM TASARIMI OLAN KIRMIZI RETRO RENGİNE SAHİP VE 280 CM UZUNLUĞUNA KADAR AÇILABİLEN KALIN DEMİR METARYALLİ PROJEKTÖR CİHAZI ( ÇALIŞIR DURUMDA ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • BAKIR İBRİK-DÖNEMİN BAKIR USTALARININ ELLERİNDEN ÇIKMA SON DERECE YENİ DURUMDA KOLEKSİYONLUK SAVATLI SÜSLEMELİ MODEL BAKIR İBRİK DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 9

  Lot: 9

  BAKIR İBRİK-DÖNEMİN BAKIR USTALARININ ELLERİNDEN ÇIKMA SON DERECE YENİ DURUMDA KOLEKSİYONLUK SAVATLI SÜSLEMELİ MODEL BAKIR İBRİK DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • BASKI MAKİNASI-DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN YANDAN ÇEVİRME KOLLU İÇ HAZNESİNDEKİ TASLAĞI KOPYALAYAN BASIM MAKİNASI ( ÜRÜN TEMİZ KONDİSYONDA ÇEVİRME KOLU AKTİFTİR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 10

  Lot: 10

  BASKI MAKİNASI-DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN YANDAN ÇEVİRME KOLLU İÇ HAZNESİNDEKİ TASLAĞI KOPYALAYAN BASIM MAKİNASI ( ÜRÜN TEMİZ KONDİSYONDA ÇEVİRME KOLU AKTİFTİR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • KOL SAATİ-SAAT PİYASASININ ÜST SEGMENT MARKALARINDAN BİRİSİ OLAN DARWIL MARKASININ NUMALARI KONDİSYON DURUMU İYİ OLAN VE GÖRSELLİĞİNİ KORUYAN ERKEK KOL SAATİ DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 11

  Lot: 11

  KOL SAATİ-SAAT PİYASASININ ÜST SEGMENT MARKALARINDAN BİRİSİ OLAN DARWIL MARKASININ NUMALARI KONDİSYON DURUMU İYİ OLAN VE GÖRSELLİĞİNİ KORUYAN ERKEK KOL SAATİ DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • KOL SAATİ-DÖNEM ÇALIŞIR DURUMDA ALTIN KAPLAMA KORDONA SAHİP , SAAT KOLEKSİYONUNUZDA OLMASI GEREKEN AYKIRI BİR PARÇA DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 12

  Lot: 12

  KOL SAATİ-DÖNEM ÇALIŞIR DURUMDA ALTIN KAPLAMA KORDONA SAHİP , SAAT KOLEKSİYONUNUZDA OLMASI GEREKEN AYKIRI BİR PARÇA DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • FRANSIZ TERAZİ-BİLİNDİK BAKKAL TERAZİLERİNİN DIŞINDA AYKIRI MODEL DÖKÜM METARYEL ÇALIŞIR DURUMDA GİZLİ MEKANİZMALI KOLEKSİYONLUK BİR FRANSIZ TERAZİ DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 13

  Lot: 13

  FRANSIZ TERAZİ-BİLİNDİK BAKKAL TERAZİLERİNİN DIŞINDA AYKIRI MODEL DÖKÜM METARYEL ÇALIŞIR DURUMDA GİZLİ MEKANİZMALI KOLEKSİYONLUK BİR FRANSIZ TERAZİ DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • MÜHİMMAT SANDIĞI-ASGARİ PERSONELLERİNİN SİLAHLARINI VE MÜHİMMATLARINI KORUYABİLMEK İÇİN TAMAMIYLA AHŞAP METARYAL OLAN MÜHİMMAT SANDIĞI , KONDİSYONUNDA EN UFAK SIKINTI YOKDUR , DEKORA AÇIK BİR ÜRÜNDÜR LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 14

  Lot: 14

  MÜHİMMAT SANDIĞI-ASGARİ PERSONELLERİNİN SİLAHLARINI VE MÜHİMMATLARINI KORUYABİLMEK İÇİN TAMAMIYLA AHŞAP METARYAL OLAN MÜHİMMAT SANDIĞI , KONDİSYONUNDA EN UFAK SIKINTI YOKDUR , DEKORA AÇIK BİR ÜRÜNDÜR LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • MÜHİMMAT SANDIĞI-ASGARİ PERSONELLERİNİN SİLAHLARINI VE MÜHİMMATLARINI KORUYABİLMEK İÇİN TAMAMIYLA AHŞAP METARYAL OLAN MÜHİMMAT SANDIĞI , KONDİSYONUNDA EN UFAK SIKINTI YOKDUR , DEKORA AÇIK BİR ÜRÜNDÜR LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 15

  Lot: 15

  MÜHİMMAT SANDIĞI-ASGARİ PERSONELLERİNİN SİLAHLARINI VE MÜHİMMATLARINI KORUYABİLMEK İÇİN TAMAMIYLA AHŞAP METARYAL OLAN MÜHİMMAT SANDIĞI , KONDİSYONUNDA EN UFAK SIKINTI YOKDUR , DEKORA AÇIK BİR ÜRÜNDÜR LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • YÜN TARAĞI-DÖNEMİN AHŞAP ÜRÜNÜ OLAN ANADOLU KIYAFET VE HALILARININ YÜN YAPMA İŞLEMİNİN İLK ADIMI OLAN YÜNLERİ KABARTMAK İÇİN KULLANILAN YÜN TARAĞI LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 16

  Lot: 16

  YÜN TARAĞI-DÖNEMİN AHŞAP ÜRÜNÜ OLAN ANADOLU KIYAFET VE HALILARININ YÜN YAPMA İŞLEMİNİN İLK ADIMI OLAN YÜNLERİ KABARTMAK İÇİN KULLANILAN YÜN TARAĞI LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • AHŞAP HAVAN-DÖNEMİN AHŞAP ÜRÜNÜ OLAN DEMİR TOKMAKLI , YEMEKLERİNİZE TAD VE ANLAM KATMAK İÇİN BAHART VE ÇEŞNİ DÖVÜCÜSÜ OLAN AHŞAP KABZELİ HAVAN LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 17

  Lot: 17

  AHŞAP HAVAN-DÖNEMİN AHŞAP ÜRÜNÜ OLAN DEMİR TOKMAKLI , YEMEKLERİNİZE TAD VE ANLAM KATMAK İÇİN BAHART VE ÇEŞNİ DÖVÜCÜSÜ OLAN AHŞAP KABZELİ HAVAN LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • KİRKİK-DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN YAŞINA MÜNASIR İYİ DURUMDA OLAN 2 ADET KİRKİK DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 18

  Lot: 18

  KİRKİK-DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN YAŞINA MÜNASIR İYİ DURUMDA OLAN 2 ADET KİRKİK DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • FOTOĞRAF MAKİNASI-DÖNEMİN ANALOG MAKİNALARINDAN OLAN KODAK MARKASININ SIFIR AYARINDA KILIFI İLE BİRLİKTE FOTOĞRAF MAKİNASI DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 19

  Lot: 19

  FOTOĞRAF MAKİNASI-DÖNEMİN ANALOG MAKİNALARINDAN OLAN KODAK MARKASININ SIFIR AYARINDA KILIFI İLE BİRLİKTE FOTOĞRAF MAKİNASI DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • PUL KOLEKSİYONU-İÇERİSİNDEKİ KOLEKSİYONLUK VE AYKIRI PULLARIN OLDUĞU . İSMET İNÖNÜ'DEN KRALİÇE ELİZABETH ' E KADAR TAM DETAYLIK TAM NADİDE KOLEKSİYONLUK PUL KOLEKSİYONU DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 20

  Lot: 20

  PUL KOLEKSİYONU-İÇERİSİNDEKİ KOLEKSİYONLUK VE AYKIRI PULLARIN OLDUĞU . İSMET İNÖNÜ'DEN KRALİÇE ELİZABETH ' E KADAR TAM DETAYLIK TAM NADİDE KOLEKSİYONLUK PUL KOLEKSİYONU DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • ABAJUR-DÖNEM TASARIMI OLAN PRİNÇ ALT KAİDELİ ÇALIŞIR DURUMDA PERDESİ ALTIN RENGİNDE DEKORLUK HARİKA EŞSİZ BİR PARÇA OLAN ABAJUR DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ABAJUR-DÖNEM TASARIMI OLAN PRİNÇ ALT KAİDELİ ÇALIŞIR DURUMDA PERDESİ ALTIN RENGİNDE DEKORLUK HARİKA EŞSİZ BİR PARÇA OLAN ABAJUR DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • VİDYO KAMERA FORMUNDA WALKMAN -DÖNEM AYKIRI KASETLİ MODEL YİNE YANINDA AYKIRI TRİPOT AYAKLARIYLA BİRLİKDE SIFIR BELGELRİ HALA DAHA İÇEİRSİNDE OLAN VİDYO KAMERA FORMUNDA WALKMAN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 22

  Lot: 22

  VİDYO KAMERA FORMUNDA WALKMAN -DÖNEM AYKIRI KASETLİ MODEL YİNE YANINDA AYKIRI TRİPOT AYAKLARIYLA BİRLİKDE SIFIR BELGELRİ HALA DAHA İÇEİRSİNDE OLAN VİDYO KAMERA FORMUNDA WALKMAN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • HAYAT DERGİSİ-HAYAT DERGİSİNİN 1960 YILININ 1 VE 26. CİLTLERİNİN KOPMLE TEK DERGİ HALİNE GETİRİLMİŞ HALİDİR. ÜRÜNÜN KONDİSYONU OLDUKÇA İYİ DURUMDA OLUP YARATICI ZEKA İÇİN TASARIMA AÇIKTIR ( DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 23

  Lot: 23

  HAYAT DERGİSİ-HAYAT DERGİSİNİN 1960 YILININ 1 VE 26. CİLTLERİNİN KOPMLE TEK DERGİ HALİNE GETİRİLMİŞ HALİDİR. ÜRÜNÜN KONDİSYONU OLDUKÇA İYİ DURUMDA OLUP YARATICI ZEKA İÇİN TASARIMA AÇIKTIR ( DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • HAYAT DERGİSİ-HAYAT DERGİSİNİN 1959 YILININ 1 VE 26 . CİLTLERİNİN KOPMLE TEK DERGİ HALİNE GETİRİLMİŞ HALİDİR. ÜRÜNÜN KONDİSYONU OLDUKÇA İYİ DURUMDA OLUP YARATICI ZEKA İÇİN TASARIMA AÇIKTIR ( DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 24

  Lot: 24

  HAYAT DERGİSİ-HAYAT DERGİSİNİN 1959 YILININ 1 VE 26 . CİLTLERİNİN KOPMLE TEK DERGİ HALİNE GETİRİLMİŞ HALİDİR. ÜRÜNÜN KONDİSYONU OLDUKÇA İYİ DURUMDA OLUP YARATICI ZEKA İÇİN TASARIMA AÇIKTIR ( DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • MEGAFON-FİLMLERİN VE POLİSLERİN OLMAZSA OLMASI , KONUŞULAN SESİ DAHA YÜKSEK ÇIKARTMAK KULLANILAN CİHAZ ( ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEDİ DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 25

  Lot: 25

  MEGAFON-FİLMLERİN VE POLİSLERİN OLMAZSA OLMASI , KONUŞULAN SESİ DAHA YÜKSEK ÇIKARTMAK KULLANILAN CİHAZ ( ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEDİ DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • HAÇ KOLYELERİ-HZ İSANIN ÇARMAĞI GERİLMELİ TEMALI ZİNCİRSİZ KOLYE ALTLIKLARI DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 26

  Lot: 26

  HAÇ KOLYELERİ-HZ İSANIN ÇARMAĞI GERİLMELİ TEMALI ZİNCİRSİZ KOLYE ALTLIKLARI DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • MADOLYON-İSTİKLAL MADALYONUNUN ORJİNALİNİN BİRENİR GÜZEL REPLİKASI DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 27

  Lot: 27

  MADOLYON-İSTİKLAL MADALYONUNUN ORJİNALİNİN BİRENİR GÜZEL REPLİKASI DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • HAÇ KOLYELERİ-HZ İSANIN ÇARMAĞI GERİLMELİ TEMALI ZİNCİRSİZ KOLYE ALTLIKLARI DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 28

  Lot: 28

  HAÇ KOLYELERİ-HZ İSANIN ÇARMAĞI GERİLMELİ TEMALI ZİNCİRSİZ KOLYE ALTLIKLARI DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • OSMANLI KİTAP-CİLT KONDİSYONUNDAN DA ANLAŞILDIĞI GİBİ İÇERİNDE OSMANLICA YAZILARIN OLDUĞU OLDUKÇA ESKİ TARİHE TANIKLIK ETMİŞ OSMANLICA KİTAP DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  Lot No: 29

  Lot: 29

  OSMANLI KİTAP-CİLT KONDİSYONUNDAN DA ANLAŞILDIĞI GİBİ İÇERİNDE OSMANLICA YAZILARIN OLDUĞU OLDUKÇA ESKİ TARİHE TANIKLIK ETMİŞ OSMANLICA KİTAP DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ .

  TLSold
 • PAPÜRÜS-PAPÜRÜS KAĞIDINA EL İŞLEME SANATIYLA YAPILMIŞ ÜZERİNDE OSMANLICA YAZILAR OLAN BU TARİHE TANIKLIK ETMİŞ VE YAŞAMIŞ 42X32 CM UZUNLUĞUNDA PAPÜRÜS

  Lot No: 30

  Lot: 30

  PAPÜRÜS-PAPÜRÜS KAĞIDINA EL İŞLEME SANATIYLA YAPILMIŞ ÜZERİNDE OSMANLICA YAZILAR OLAN BU TARİHE TANIKLIK ETMİŞ VE YAŞAMIŞ 42X32 CM UZUNLUĞUNDA PAPÜRÜS

  TLSold
 • PAPÜRÜS-PAPÜRÜS KAĞIDINA EL İŞLEME SANATIYLA YAPILMIŞ ÜZERİNDE OSMANLICA YAZILAR OLAN BU TARİHE TANIKLIK ETMİŞ VE YAŞAMIŞ 42X32 CM UZUNLUĞUNDA PAPÜRÜS

  Lot No: 31

  Lot: 31

  PAPÜRÜS-PAPÜRÜS KAĞIDINA EL İŞLEME SANATIYLA YAPILMIŞ ÜZERİNDE OSMANLICA YAZILAR OLAN BU TARİHE TANIKLIK ETMİŞ VE YAŞAMIŞ 42X32 CM UZUNLUĞUNDA PAPÜRÜS

  TLSold
 • PAPÜRÜS-PAPÜRÜS KAĞIDINA EL İŞLEME SANATIYLA YAPILMIŞ ÜZERİNDE OSMANLICA YAZILAR OLAN BU TARİHE TANIKLIK ETMİŞ VE YAŞAMIŞ 42X32 CM UZUNLUĞUNDA PAPÜRÜS

  Lot No: 32

  Lot: 32

  PAPÜRÜS-PAPÜRÜS KAĞIDINA EL İŞLEME SANATIYLA YAPILMIŞ ÜZERİNDE OSMANLICA YAZILAR OLAN BU TARİHE TANIKLIK ETMİŞ VE YAŞAMIŞ 42X32 CM UZUNLUĞUNDA PAPÜRÜS

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 33

  Lot: 33

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 34

  Lot: 34

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 35

  Lot: 35

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 36

  Lot: 36

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 37

  Lot: 37

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 38

  Lot: 38

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 39

  Lot: 39

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 40

  Lot: 40

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 41

  Lot: 41

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  Lot No: 42

  Lot: 42

  KOLEKSİYONLUK BIÇAK-TESTERE ÇELİĞİNDEN İMAL EDİLMİŞ 28 CM UZUNLUĞUNDA LAZER KESİM TASARIM ,KOLEKSİYONLUK AHŞAP SAP KABZE VE DERİ KILIFIYLA BİRLİKDE KOLEKSİYONLUK BIÇAK ( AÇIK AĞIZ GELECEKTİR ) LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKINIZ .

  TLSold
 • MEHTER YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 43

  Lot: 43

  MEHTER YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TUNCAY TUNCEL YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 44

  Lot: 44

  TUNCAY TUNCEL YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • HAYRİ ŞAHİN YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 45

  Lot: 45

  HAYRİ ŞAHİN YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MUSTAFA ORUÇ YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 46

  Lot: 46

  MUSTAFA ORUÇ YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • EGE YAREN GECELERİ YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 47

  Lot: 47

  EGE YAREN GECELERİ YENİ DÖNEM 33 LÜK PLAK-YENİ DÖNEM BASKI JELATİNİYLE BİRLİKDE 33 LÜK PLAK ( STOK , DEVAMI OLAN ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK ARABA-ÇİN ÜRETİMİ OLAN METAL GÖVDELİ TAM BİR DETAY ABİDESİ KAPILARI AÇILABİLİR YARIŞ ARABASI FORMUNDA KOLEKSİYONLUK METAL ARABA LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 48

  Lot: 48

  KOLEKSİYONLUK ARABA-ÇİN ÜRETİMİ OLAN METAL GÖVDELİ TAM BİR DETAY ABİDESİ KAPILARI AÇILABİLİR YARIŞ ARABASI FORMUNDA KOLEKSİYONLUK METAL ARABA LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • OYUNCAK UÇAK-ÇOCUKLARINIZIN OLMAZSA OLMAZI , YARATICILIK VE BEYNİ GELİŞTİRMEK İÇİN OLAN OYUNCAKLARIN UÇAK MODELLİSİ OLAN TATLI MI TATLI KULLANIŞLI MI KULLANIŞLI OYUNCAK LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 49

  Lot: 49

  OYUNCAK UÇAK-ÇOCUKLARINIZIN OLMAZSA OLMAZI , YARATICILIK VE BEYNİ GELİŞTİRMEK İÇİN OLAN OYUNCAKLARIN UÇAK MODELLİSİ OLAN TATLI MI TATLI KULLANIŞLI MI KULLANIŞLI OYUNCAK LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • DERİ BOT-DENİZLİ TAVAS YÖRESİNE AİT ESKİ EFELERİN KULLANDIĞI , TAMAMIYLA ORJİNAL DERİDEN OLAN TERTEMİZ DURUMDA OLAN EFE BOTLARI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 50

  Lot: 50

  DERİ BOT-DENİZLİ TAVAS YÖRESİNE AİT ESKİ EFELERİN KULLANDIĞI , TAMAMIYLA ORJİNAL DERİDEN OLAN TERTEMİZ DURUMDA OLAN EFE BOTLARI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • PÜRMÜZ -DÖNEMİN PRİNÇ METARYALİNDEN YAPILMIŞ ESKİ VE AYKIRI BİR PARÇA , YÜKSEK BASINÇLI ISI ALMAK İÇİN KULLANILAN PÜRMÜZ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 51

  Lot: 51

  PÜRMÜZ -DÖNEMİN PRİNÇ METARYALİNDEN YAPILMIŞ ESKİ VE AYKIRI BİR PARÇA , YÜKSEK BASINÇLI ISI ALMAK İÇİN KULLANILAN PÜRMÜZ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KIRPIK-DÖNEMİN KOYUN ÇOBANLARININ YAZ AYLARININ BAŞLANGICINDA KOYUNLARINI TERDEN VE HAŞERELERDEN KORUMAK İÇİN , YÜNLERİNİ KIRPMAK İÇİN KULLANILAN KIRPIK LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 52

  Lot: 52

  KIRPIK-DÖNEMİN KOYUN ÇOBANLARININ YAZ AYLARININ BAŞLANGICINDA KOYUNLARINI TERDEN VE HAŞERELERDEN KORUMAK İÇİN , YÜNLERİNİ KIRPMAK İÇİN KULLANILAN KIRPIK LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • GEMİCİ FENERİ-FOTOĞRAFDANDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ OLDUKÇA ESKİ VE DEKORLUK GEMİCİ FENERİ DEMİR GÖVDELİ VE CAM HAZNESİ İLE BİRLİKDE LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  Lot No: 53

  Lot: 53

  GEMİCİ FENERİ-FOTOĞRAFDANDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ OLDUKÇA ESKİ VE DEKORLUK GEMİCİ FENERİ DEMİR GÖVDELİ VE CAM HAZNESİ İLE BİRLİKDE LÜTFEN DETAYLAR İÇİN FOTOĞRAFLARA DİKKATLE BAKINIZ

  TLSold
 • GAZ LAMBASI-İRAN ÜFLEME KOPARMA TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ DEKORLUK VE GÖRSELLİK AYKIRI MODEL ASANSÖR MEKANİZMASI ÇALIŞIR DURUMDA OLAN GAZ LAMBASI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 54

  Lot: 54

  GAZ LAMBASI-İRAN ÜFLEME KOPARMA TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ DEKORLUK VE GÖRSELLİK AYKIRI MODEL ASANSÖR MEKANİZMASI ÇALIŞIR DURUMDA OLAN GAZ LAMBASI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • GAZ OCAĞI-KAMP VE LABRATUARLARLARIN OLMAZSA OLMAZI GAZ AÇIP KAPAMA MEKANİZMALI PRİNÇ METARYAL ALT KAİDELİ GAZ OCAĞI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 55

  Lot: 55

  GAZ OCAĞI-KAMP VE LABRATUARLARLARIN OLMAZSA OLMAZI GAZ AÇIP KAPAMA MEKANİZMALI PRİNÇ METARYAL ALT KAİDELİ GAZ OCAĞI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • GAZ LAMBASI-OLDUKÇA TATLI SIFIR ÜRÜN OLAN ALT KABZESİ PEMBE CAMLI OLAN VE MARUL CAM FORMUNDA OLAN ÜST CAMLI ÇALIŞIR ASANSÖR MEKANİZMALI GAZ LAMBASI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 56

  Lot: 56

  GAZ LAMBASI-OLDUKÇA TATLI SIFIR ÜRÜN OLAN ALT KABZESİ PEMBE CAMLI OLAN VE MARUL CAM FORMUNDA OLAN ÜST CAMLI ÇALIŞIR ASANSÖR MEKANİZMALI GAZ LAMBASI LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • NEON IŞIK-İKİ ADET NEON IŞIKLARA SAHİP OLAN EVİNİZİ OFİSİNİZİ TATLI DOKORLARA SOKACAK LOVE YAZILI KALEM PİLLE ÇALIŞAN NEON IŞIK LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 57

  Lot: 57

  NEON IŞIK-İKİ ADET NEON IŞIKLARA SAHİP OLAN EVİNİZİ OFİSİNİZİ TATLI DOKORLARA SOKACAK LOVE YAZILI KALEM PİLLE ÇALIŞAN NEON IŞIK LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • POLİS FENERİ-GECE ÇEVİRMELERİNİN KESKİN SELEKTÖR IŞIKLARI OLAN 3 FONKSİYONLU UZATILIP KISILABİLEN LENSLİ UZUN ŞARJ ÖMÜRLÜ POLİS FENERİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 58

  Lot: 58

  POLİS FENERİ-GECE ÇEVİRMELERİNİN KESKİN SELEKTÖR IŞIKLARI OLAN 3 FONKSİYONLU UZATILIP KISILABİLEN LENSLİ UZUN ŞARJ ÖMÜRLÜ POLİS FENERİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO KIRMIZI RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 59

  Lot: 59

  MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO KIRMIZI RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO YEŞİL RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 60

  Lot: 60

  MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO YEŞİL RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO ALTIN RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 61

  Lot: 61

  MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO ALTIN RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO ALTIN RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 62

  Lot: 62

  MASA SAATİ-DÖNEMİN KURMALI MODEL MASA SAATİ , RETRO ALTIN RENGE SAHİP OLDUKÇA DEKORATİF ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEYEN KURMALI MASA SAATİ LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • BALKON SAATİ-ALT HAZNESİNE BALKONDA ÇİÇEKLERİNİZİ KOYABİLECEĞİNİZ BİR TARAFDA SAAT DİĞER TARAFTA HAVA SICAKLIĞI ÖLÇER OLAN DEKORLUK SAAT ( ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEDİ ) DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 63

  Lot: 63

  BALKON SAATİ-ALT HAZNESİNE BALKONDA ÇİÇEKLERİNİZİ KOYABİLECEĞİNİZ BİR TARAFDA SAAT DİĞER TARAFTA HAVA SICAKLIĞI ÖLÇER OLAN DEKORLUK SAAT ( ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI DENENMEDİ ) DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • BAKIR TAVA-BAKIR METARYEL PRİNÇ SAPLI MİNİ TAVA TEMİZ VE AĞIR BİR ÜRÜNDÜR DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 64

  Lot: 64

  BAKIR TAVA-BAKIR METARYEL PRİNÇ SAPLI MİNİ TAVA TEMİZ VE AĞIR BİR ÜRÜNDÜR DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • ÜÇ MAYMUN-DÖKÜM METARYAL PRİNÇ KAPLAMA ÜÇ MAYMUN TEMALI MİNİ BİBLO DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 65

  Lot: 65

  ÜÇ MAYMUN-DÖKÜM METARYAL PRİNÇ KAPLAMA ÜÇ MAYMUN TEMALI MİNİ BİBLO DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KADEH-ÜZERİNDE KALEM İŞÇİLİKLERİ OLAN TATLI KOLEKSİYONLUK KADEH BARDAK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 66

  Lot: 66

  KADEH-ÜZERİNDE KALEM İŞÇİLİKLERİ OLAN TATLI KOLEKSİYONLUK KADEH BARDAK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KADEH- SAP KISMINDA MUTLU MAYMUN TEMALI TERTEMİZ KONDİSYONDA KULLANILABİLİR DAMGALI KADEH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 67

  Lot: 67

  KADEH- SAP KISMINDA MUTLU MAYMUN TEMALI TERTEMİZ KONDİSYONDA KULLANILABİLİR DAMGALI KADEH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • PRİNÇ DEKOR-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ DEKORLUK SEMBOL DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 68

  Lot: 68

  PRİNÇ DEKOR-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ DEKORLUK SEMBOL DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • PRİNÇ ZEMZEMLİK-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ DEKORLUK VE KULLANILABİLİR ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 69

  Lot: 69

  PRİNÇ ZEMZEMLİK-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ DEKORLUK VE KULLANILABİLİR ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • ŞEKERLİK-ÜZERİNDE KIRMIZI TAŞLARLA İŞLEMELER YAPILMIŞ GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE SÜSLENMİŞ HARİKA ŞEKERLİK VE ŞEKER KAŞIĞI DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 70

  Lot: 70

  ŞEKERLİK-ÜZERİNDE KIRMIZI TAŞLARLA İŞLEMELER YAPILMIŞ GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE SÜSLENMİŞ HARİKA ŞEKERLİK VE ŞEKER KAŞIĞI DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • ZEMZEMLİK-GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ SADECE 1 TANE AYAĞINDA UFACIK BİR ÇIT OLAN ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 71

  Lot: 71

  ZEMZEMLİK-GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ SADECE 1 TANE AYAĞINDA UFACIK BİR ÇIT OLAN ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KAMP SETİ-BAKIR METARYALDEN YAPILMIŞ TEK PARÇA GİBİ GÖZÜKEN İÇ DETAYLARINDA BARDAK , MİNİ TENCERE VE GAZ OCAĞI İLE BİRLİKTE KAMP SETİ DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 72

  Lot: 72

  KAMP SETİ-BAKIR METARYALDEN YAPILMIŞ TEK PARÇA GİBİ GÖZÜKEN İÇ DETAYLARINDA BARDAK , MİNİ TENCERE VE GAZ OCAĞI İLE BİRLİKTE KAMP SETİ DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • ZEMZEMLİK-GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ GÖRSELİ SON DERECE HARİKA OLAN DETAY ABİDESİ ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 73

  Lot: 73

  ZEMZEMLİK-GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE YAPILMIŞ GÖRSELİ SON DERECE HARİKA OLAN DETAY ABİDESİ ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MUMLUK-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ , BİR BEYFENDİNİN MEŞALEYİ TUTUYOR FORMUNDA HARİKA TASARIM MUMLUK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 74

  Lot: 74

  MUMLUK-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ , BİR BEYFENDİNİN MEŞALEYİ TUTUYOR FORMUNDA HARİKA TASARIM MUMLUK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TABAK ALTILIĞI-TOPLAMDA ON PARÇADAN OLUŞAN GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE SÜSLENMİŞ İKİ AYRI MODELLİ TABAK ALTLIKLARI DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 75

  Lot: 75

  TABAK ALTILIĞI-TOPLAMDA ON PARÇADAN OLUŞAN GOFRE KABARTMA TEKNİĞİ İLE SÜSLENMİŞ İKİ AYRI MODELLİ TABAK ALTLIKLARI DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • PRİNÇ KÜLLÜK-PRİNÇ METARYALDEN YAPILMIŞ OLDUKÇA AĞIR VE KULLANIŞLI PRİNÇ METARYEL KÜLLÜK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 76

  Lot: 76

  PRİNÇ KÜLLÜK-PRİNÇ METARYALDEN YAPILMIŞ OLDUKÇA AĞIR VE KULLANIŞLI PRİNÇ METARYEL KÜLLÜK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • ZEMZEMLİK-PRİNÇ METARYALDEN YAPILMIŞ ÜZERİNDE KALEM İŞÇİLİKLERİ İLE SÜSLEMELERİ OLAN OLDUKÇA KALİTELİ VVE GÜZEL GÖRÜNÜMÜ OLAN ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 77

  Lot: 77

  ZEMZEMLİK-PRİNÇ METARYALDEN YAPILMIŞ ÜZERİNDE KALEM İŞÇİLİKLERİ İLE SÜSLEMELERİ OLAN OLDUKÇA KALİTELİ VVE GÜZEL GÖRÜNÜMÜ OLAN ZEMZEMLİK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • PRİNÇ BARDAK-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ ÜZERİNDE GEMİ ÇAPASI FORMUNDA KABARTMALARI OLAN OLDUKÇA DEKORATİF VE AYKIRI BİR BARDAK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 78

  Lot: 78

  PRİNÇ BARDAK-PRİNÇ METARYELDEN YAPILMIŞ ÜZERİNDE GEMİ ÇAPASI FORMUNDA KABARTMALARI OLAN OLDUKÇA DEKORATİF VE AYKIRI BİR BARDAK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • PRİNÇ KÜP-MİNİ BOYDA PRİNÇ METARYALDEN YAPILMIŞ ÜZERİ KALEM İŞÇİLİK İLE SÜSLENMİŞ OLDUKÇA AYKIRI MODEL MİNİ PRİNÇ KÜP DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 79

  Lot: 79

  PRİNÇ KÜP-MİNİ BOYDA PRİNÇ METARYALDEN YAPILMIŞ ÜZERİ KALEM İŞÇİLİK İLE SÜSLENMİŞ OLDUKÇA AYKIRI MODEL MİNİ PRİNÇ KÜP DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • BİBLO-PORSELEN METARYELDEN YAPILMIŞ ÜZERİ EL BOYAMA OLAN OLDUKÇA DEKORATİF VE GÜZEL GÖRSELE SAHİP PORSELEN BİBLO DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 80

  Lot: 80

  BİBLO-PORSELEN METARYELDEN YAPILMIŞ ÜZERİ EL BOYAMA OLAN OLDUKÇA DEKORATİF VE GÜZEL GÖRSELE SAHİP PORSELEN BİBLO DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • VAZO-ALÇI DÖKÜM VE POLYESTER METARYEL KARIŞIMI OLAN OLDUKÇA RETRO GÖRÜNÜMLÜ KALİTELİ VE AĞIRLI DEKORATİF BİR VAZO DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 81

  Lot: 81

  VAZO-ALÇI DÖKÜM VE POLYESTER METARYEL KARIŞIMI OLAN OLDUKÇA RETRO GÖRÜNÜMLÜ KALİTELİ VE AĞIRLI DEKORATİF BİR VAZO DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MESCİD İ AKSA TABLO-BEJ KIRMIZI KORULMALI MERMER METARYAL ÜZERİ KIRIK TAŞLARLA YAPILMIŞ MÜSLİMANLARIN KUTSAL SAYDIKLARI MESCİD İ AKSA NIN TASARIMI OLAN MUHTEŞEM DEKORLUK VE ANLAMLI TABLOSU DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 82

  Lot: 82

  MESCİD İ AKSA TABLO-BEJ KIRMIZI KORULMALI MERMER METARYAL ÜZERİ KIRIK TAŞLARLA YAPILMIŞ MÜSLİMANLARIN KUTSAL SAYDIKLARI MESCİD İ AKSA NIN TASARIMI OLAN MUHTEŞEM DEKORLUK VE ANLAMLI TABLOSU DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MERMER KÜLLÜK-TURUNCU MERMER METARYALDEN YAPILMIŞ OLDUKÇA AĞIR VE KALIN BİR ÜRÜN OLAN MERMER KÜLLÜK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 83

  Lot: 83

  MERMER KÜLLÜK-TURUNCU MERMER METARYALDEN YAPILMIŞ OLDUKÇA AĞIR VE KALIN BİR ÜRÜN OLAN MERMER KÜLLÜK DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KRİSTAL İÇECEK ŞİŞESİ-EVİNİZDE İÇEÇEK SUNUMU İÇİN KULLANILAN PEMBE KRİSTAL CAMA SAHİP OLDUKÇA KALIN VE DEKORATİFSIFIR KULLANILMAMIŞ SLİKON AĞIZLI KRİSTAL SUNUM ŞİŞESİ DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 84

  Lot: 84

  KRİSTAL İÇECEK ŞİŞESİ-EVİNİZDE İÇEÇEK SUNUMU İÇİN KULLANILAN PEMBE KRİSTAL CAMA SAHİP OLDUKÇA KALIN VE DEKORATİFSIFIR KULLANILMAMIŞ SLİKON AĞIZLI KRİSTAL SUNUM ŞİŞESİ DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • ÇERÇEVELİK-ALÇI DÖKÜM VE POLYESTER METARYEL KARIŞIMI İLE YAPILMIŞ ÜZERİ EL BOYAMALI İÇERİSİNE ANLAMLI GÖRSELLERİNİZİ KOYABİLECEĞİNİZ FOTOĞRAF ÇERÇEVELİĞİ DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 85

  Lot: 85

  ÇERÇEVELİK-ALÇI DÖKÜM VE POLYESTER METARYEL KARIŞIMI İLE YAPILMIŞ ÜZERİ EL BOYAMALI İÇERİSİNE ANLAMLI GÖRSELLERİNİZİ KOYABİLECEĞİNİZ FOTOĞRAF ÇERÇEVELİĞİ DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TÜRBİŞON-ŞARAP KADEHİ FORMUNDA KIRMIZI RENGLİ İÇERİSİNDE TÜRBİŞON VE TIKACI OLAN MUHTEŞEM AYKIRI TASARIMDIR DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 86

  Lot: 86

  TÜRBİŞON-ŞARAP KADEHİ FORMUNDA KIRMIZI RENGLİ İÇERİSİNDE TÜRBİŞON VE TIKACI OLAN MUHTEŞEM AYKIRI TASARIMDIR DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • MARKÖZ-ESKİ DÖNEM AHŞAP BEZİK MARKÖZÜ 3 ADET 2 Sİ SORUNSUZ 1 TANESİNDE 1 MANDAL EKSİKDİR DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 87

  Lot: 87

  MARKÖZ-ESKİ DÖNEM AHŞAP BEZİK MARKÖZÜ 3 ADET 2 Sİ SORUNSUZ 1 TANESİNDE 1 MANDAL EKSİKDİR DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 88

  Lot: 88

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 89

  Lot: 89

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 90

  Lot: 90

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 91

  Lot: 91

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 92

  Lot: 92

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 93

  Lot: 93

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 94

  Lot: 94

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 95

  Lot: 95

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN ZAZA MODEL TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 96

  Lot: 96

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 97

  Lot: 97

  TESBİH-YENİ HAMUR TOZ KEHRİBARDAN YAPILMIŞ OLDUKÇA GÖRSELİ GÜZEL OLAN VE ÇEKİMİ OLDUKÇA KEYİFLİ OLAN TESBİH DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI -SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  Lot No: 98

  Lot: 98

  KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI -SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  TLSold
 • VAZO KÜLLÜK-DÖNEM PORSEL ÜZERİ EL İŞÇİLİĞİ İLE ÇİÇEK MOTİFLİ 20 CM UZUNLUĞUNDA VASZOSU VE YANINDA 2 ADET KÜLLÜĞÜ İLE BİRLİKDE VAZO ( SIFIR ,STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 99

  Lot: 99

  VAZO KÜLLÜK-DÖNEM PORSEL ÜZERİ EL İŞÇİLİĞİ İLE ÇİÇEK MOTİFLİ 20 CM UZUNLUĞUNDA VASZOSU VE YANINDA 2 ADET KÜLLÜĞÜ İLE BİRLİKDE VAZO ( SIFIR ,STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI -SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  Lot No: 100

  Lot: 100

  KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI -SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  TLSold
 • KURMALI MASA SAATİ-KLİSE MODEL DÖNEM KURMALI SHANGHAİ MASA SAATİ ( SIFIR KUTUSUNDA , STOKLU ÜRÜNDÜR )DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 101

  Lot: 101

  KURMALI MASA SAATİ-KLİSE MODEL DÖNEM KURMALI SHANGHAİ MASA SAATİ ( SIFIR KUTUSUNDA , STOKLU ÜRÜNDÜR )DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI-SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  Lot No: 102

  Lot: 102

  KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI-SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  TLSold
 • DÖNEM SHANGHAİ SAATİ MASA SAATİ-ŞÖMİNE SAATİ MODEL DÖNEM KURMALI SHANGHAİ MASA SAATİ ( SIFIR KUTUSUNDA , STOKLU ÜRÜNDÜR )DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  Lot No: 103

  Lot: 103

  DÖNEM SHANGHAİ SAATİ MASA SAATİ-ŞÖMİNE SAATİ MODEL DÖNEM KURMALI SHANGHAİ MASA SAATİ ( SIFIR KUTUSUNDA , STOKLU ÜRÜNDÜR )DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARA DETAYLI BAKMAYI UNUTMAYINIZ

  TLSold
 • KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI-SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  Lot No: 104

  Lot: 104

  KATALİN SİGARA AĞIZLIĞI-SIFIR KULLANILMAMIŞ KATALİN SİGARALIK ( STOKLU ÜRÜNDÜR ) DETAYLAR İÇİN LÜFTEN FOTOĞRAFLARA BAKINIZ

  TLSold
 • KUBARA-Parabox. Üzerindeki sayıların toplamı 10bin olan çocuklara para biriktirmeyi eğlenceli bir şekilde öğreten kumbara. Ahşap sıfır üründür.(Stoklu Ürün).

  Lot No: 105

  Lot: 105

  KUBARA-Parabox. Üzerindeki sayıların toplamı 10bin olan çocuklara para biriktirmeyi eğlenceli bir şekilde öğreten kumbara. Ahşap sıfır üründür.(Stoklu Ürün).

  TLSold